Go to Vergokan homepage

Gelaste wandconsole - HDWK

Voor bevestiging tegen de wand en hangsteun.
Dikte kopplaat: 5 mm


ETIM: EC000022


--------
HD Artikel
mm

mm

mm

mm
kg
m
Stock Eenheid
HDWK100 106 117   0.300 12 v STK
HDWK150 112 167   0.360 12 v STK
HDWK200 116 217   0.430 12 v STK
HDWK250 120 267   0.530 12 v STK
HDWK300 125 317   0.730 12 v STK
HDWK400 134 417   0.880 6 v STK
HDWK500 142 517   1.300 6 v STK
HDWK600 150 617   1.600 6 v STK

Standaard uitvoering

  • Standaard uitvoering Hot-Dip

Materiaal optie

  • Mat. Opt. Duplex
Te bestellen per volle verpakking.
Bij bevestiging op de hangsteun, bestel de nodige bevestigingselementen afzonderlijk: glijmoer GM41M10 en
- drukbout B10.20 voor hangsteun HDHSLECL/HDHSLDCL
- drukbout B10.30 voor hangsteun HSMES/HSMD
Max. Belasting (in daN): Gelijkmatig verdeeld over de volledige breedte.
Max. belasting (in daN)AD
HDWK100120106,546,5
HDWK15023011252
HDWK20034011656
HDWK250450120,560,5
HDWK30032012565
HDWK40043013474
HDWK500390142,582,5
HDWK60035015090

Technische info

Product datasheet

Vragen?

Voor meer informatie, contacteer

vergokansales@atkore.com
+32 55 31 83 35