Sales team

Het sales team van Vergokan staat altijd klaar om u verder te helpen. We nodigen u graag uit uw contactpersoon rechtstreeks te consulteren. De Vergokan medewerker zal u van zodra mogelijk te woord staan.

België


Brussel, Waals-Brabant, Namen, Luik, Luxemburg:

 


Dimitri Staels
 


 dstaels@atkore.com
 +32 474 94 56 43
 



 Oost- en West-Vlaanderen, Henegouwen:

 


Guy Delange

 

 gdelange@atkore.com
+32 473 98 04 65

 
         
  Dieter Van den Berghe dvandenberghe@atkore.com
T+32 474 96 42 26
 



Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant:

 

Erik Van Genechten


evangenechten@atkore.com
T+32 475 31 53 79

 
         
  Jasper Vereecken

jvereecken@atkore.com
+32 498 15 12 71

 

 


Studiebureaus en architecten

  Yannick Sadoine ysadoine@atkore.com
+32 477 40 41 21

 

Luxemburg

  Dimitri Staels dstaels@atkore.com
 +32 474 94 56 43
       


Nederland

  Marc Hoek mhoek@atkore.com
+31 623 53 10 88
       
  Tamara van Alphen tvanalphen@atkore.com
+31 683 56 80 37
       
  Stefan De wilde sdewilde@atkore.com
+31 653 65 49 80

 

Frankrijk

  Frédéric Bonnin-Thesta fbonninthesta@atkore.com
+33 620 73 74 55
       
    Patrick Szlapka pszlapka@atkore.com
+33 640 75 27 58

 

  Lamine Marouf

lmarouf@atkore.com
33 7 78 38 06 



Duitstalige landen                     

Sales      Vergokansales@atkore.com



Verenigd Koninkrijk, Ierland, Arabisch-sprekende landen, Midden-Oosten, Afrika, Baltische landen, Noorse landen en Italië 

  Jan Arens

jarens@atkore.com
+32 475 75 32 76


Russisch-sprekende landen

  Alexey Braverman abraverman@atkore.com