Sales team

Het sales team van Vergokan staat altijd klaar om u verder te helpen. We nodigen u graag uit uw contactpersoon rechtstreeks te consulteren. De Vergokan medewerker zal u van zodra mogelijk te woord staan.

 

België

Brussel, Waals-Brabant, Namen, Luik, Luxemburg: 

  Dimitri Staels dimitri.staels@vergokan.com



Oost- en West-Vlaanderen, Henegouwen:

  Guy Delange guy.delange@vergokan.com

 

Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant:

  Erik Van Genechten erik.vangenechten@vergokan.com

 

Sales Promotion & Prospection Oost- en West-Vlaanderen:

  Dieter Van den Berghe dieter.vandenberghe@vergokan.com

 

Luxemburg

  Dimitri Staels dimitri.staels@vergokan.com


Duitstalige landen

            Filip Goris filip.goris@vergokan.com   



Nederland

  Marc Hoek marc.hoek@vergokan.com

 

Frankrijk

  Frédéric Bonnin-Thesta frederic.bonnin-thesta@vergokan.com
       
    Patrick Szlapka patrick.szlapka@vergokan.com
       
  Alexis Breton alexis.breton@vergokan.com



Verenigd Koninkrijk, Ierland, Arabisch-sprekende landen, Midden-Oosten, Afrika, Zuid-Amerika, Baltische landen, Noorse landen en Italië 

  Jan Arens jan.arens@vergokan.com


Russisch-sprekende landen

                         Alexey Braverman alexey.braverman@vergokan.com